Sorunuz mu var?

(+90) 543 670 92 39

3D Prototipleme ve Ölçüm

Hızlı 3D Prototip ile zamanı verimli, işlevsel ve güvenilir fonksiyonlu prototipleri elde edersiniz. Bu sayede gelişim sırasında problemler ve zayıflıklar tespit edilir, tasarım veya fonksiyon buna göre dijital olarak değiştirilebilir. 3d yazıcılar ile hızlı prototipleme bileşenleri, projeleri adım adım gerçekleştirmek için kullanılırken, aynı zamanda son üründeki hata kaynakları riskini ve dolayısıyla yatırım riskini en aza indirir.

Kullanılan Teknolojiler

FDM (Fused Deposition Modelling), birçok farklı termoplastik malzemeden, uygun maliyetli üretim yapan bir 3D baskı teknolojisidir. Prototipleme sürecinde kullanılan en yaygın teknoloji olan FDM ile görsel ve ya işlevsel modellerinizi kolayca üretebilirsiniz.

SLA (Stereolithography), Sıvı formdaki reçineyi lazer ile katılaştıran oldukça detaylı üretim gerçekleştiren bir 3D baskı teknolojisidir. SLA ile üretilen modeller, yüksek yüzey kalitesine ve çok ince detaylara sahiptirler.

MJF (Multi Jet Fusion) Ürün geliştirme, tasarım odaklı firmalar, araştırma laboratuvarları, üniversiteler ve endüstriyel firmalar için fiyat performans açısından profesyonel bir üretim çözümüdür.

Avantajlar